06
kwi

Fit out – dla każdego?

Fit out to coś więcej niż kompleksowe prace wykończeniowe. Tego typu usługi skupiają się bowiem przede wszystkim na potrzebach klientów i są w pełni dopasowane do ich preferencji oraz możliwości aranżacyjnych wnętrz. Korzystając z usług fit out, można więc liczyć na indywidualne podejście do inwestycji i przeprowadzenie wszystkich prac – od projektu aż po wykończenie. W związku z rosnącą popularnością realizacji typu fit out w Polsce wiele firm zastanawia się, czy tego typu oferta jest skierowana również do nich. W dzisiejszym wpisie udowadniamy, że fit out jest dla każdego.

Fit out nie tylko dla biur

Jedną z najpopularniejszych usług jest fit out biura, co jednak nie oznacza, że fit out jest skierowany wyłącznie do właścicieli przestrzeni biurowych. Z tego typu realizacji mogą bowiem korzystać również inwestorzy planujący przebudowę hotelu, restauracji, galerii handlowej, lokalu użytkowego oraz każdego innego obiektu. 

Dla tych, którzy chcą oszczędzić

Jeśli planujesz kompleksowe prace wykończeniowe, musisz liczyć się z koniecznością zatrudnienia architekta, projektanta wnętrz, ekipy budowlanej i ekipy instalacyjnej. Takie działania wymagają często również podjęcia odpowiednich kroków prawnych i uzyskania zezwoleń. Korzystając z usług firmy zajmującej się fit out, otrzymujesz wsparcie project managera, który w Twoim imieniu zajmuje się prowadzeniem całej inwestycji – od stworzenia projektu, przez wybór ekipy budowlanej, aż po prace wykończeniowe. Takie rozwiązanie pozwala znacząco zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy, gdyż inwestor nie musi się martwić o terminy, zezwolenia czy szukanie wiarygodnej ekipy. Co więcej, project manager pozostaje w ciągłym kontakcie z inwestorem, konsultując z nim każdy etap inwestycji. Współpraca z jednym partnerem biznesowym wspiera także poczucie bezpieczeństwa oraz stanowi gwarancję przejrzystości i terminowości. 

Przestrzeń spójna z działalnością marki

Firma fit out w pierwszej kolejności skupia się na rozpoznaniu indywidualnych potrzeb klienta oraz zaplanowaniu i wykonaniu prac budowlano-wykończeniowych. Oznacza to możliwość dopasowania rozwiązań i aranżacji do konkretnej marki. Najnowsze trendy aranżacyjne sprzyjają atrakcyjności marki i sprawiają, że firma staje się przyjazna zarówno dla pracownika, jak i dla klienta. Usługi fit out są więc kierowane do właścicieli małych, średnich i dużych firm, którzy pragną stworzyć funkcjonalne i ergonomiczne wnętrza. 

Od małych zmian do wielkich inwestycji

Firmy zajmujące się realizacjami typu fit out oferują nie tylko kompleksowe działania obejmujące planowanie, projektowanie, aranżację i realizację inwestycji. Inwestorzy mogą również skorzystać z pozostałych usług, takich jak lifting, remodeling, rewitalizacja czy adaptacja obiektów. Decyzję najlepiej podjąć po konsultacji ze specjalistą fit out. Warszawa jest siedzibą Moderne Investering, gdzie zajmujemy się przeprowadzaniem niewielkich modernizacji, generalnych działań rewitalizacyjnych oraz kompleksowych usług fit out dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji i otrzymać indywidualną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.