fbpx

O nas

Kim jesteśmy

Moderne Investering
Jedna firma – wiele możliwości

Jesteśmy nowoczesną firmą inwestycyjno-budowlaną z bogatym doświadczeniem w przeprowadzaniu realizacji typu fit out. Specjalizujemy się w budownictwie komercyjnym oraz mieszkaniowym.

Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje potrzeby, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi, dzięki którym będziesz mógł powierzyć swoją inwestycję jednej firmie zrzeszającej wielu ekspertów z różnych branż.

Czym się zajmujemy?


Wyróżnia nas doświadczenie w zakresie realizowania inwestycji , prac budowlanych i instalacyjnych posiadamy doświadczenie w realizacji sieci sklepów realizowanych w galeriach handlowych i obiektach przeznaczonych pod usługi, a także restaurowania kamienic oraz adaptacji kamienic na ekskluzywne biura. Zajmujemy się kompleksowymi realizacjami typu fit out, lecz oprócz tego zajmujemy się również realizacją przeglądów budynków mieszkalnych i obiektów magazynowych oraz wykonywaniem przeglądów infrastruktury radiowej nadajników naziemnych. Jako firma inwestycyjno-budowlana wyróżniająca się kompleksową ofertą zapewniamy również inne usługi, m.in. przeprowadzanie audytów budowlanych, sporządzanie wyceny nieruchomości oraz zarządzanie nieruchomościami.

Nasz zespół

Moderne Investering zrzesza specjalistów z wielu branż, dzięki którym możliwe jest stworzenie kompleksowej oferty. Współpracując z nami, możesz liczyć na doświadczenie, kreatywność i wiedzę zespołu architektów, projektantów, inspektorów, elektryków, firm budowlanych i instalacyjnych oraz wielu innych profesjonalistów. Nad świetną koordynacją naszego zespołu czuwa doświadczony Project Manager, będący równocześnie osobistym doradcą klienta.

Nasze doświadczenie


Współpracujemy z polskimi i zagranicznymi inwestorami zamówień publicznych oraz z inwestorami niezależnymi, świadcząc profesjonalne usługi obejmujące fit out, rebranding, prace remontowe oraz modernizację i przeglądy instalacji. Wśród naszych dotychczasowych realizacji znalazły się między innymi inwestycje dla AW Polska S.A. Mondial Assistance jednego z największych operatorów obsługujących firmy ubezpieczeniowe w Polsce (rebranding powierzchni biur), Watermelons Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie agencja reklamowa (prace remontowo-budowlane, rebranding), Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 w Warszawie (modernizacja węzłów sanitarnych na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawa), Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu (prace remontowe), Urzędu Miasta i Gminy Wołomin (przeglądy instalacji infrastruktury radiowej), Agencji Mienia Wojskowego – Jednostki Wojskowej w Kazuniu (prace remontowo-budowlane), Apartamentu przy ul. Przaśnej w Warszawie (prace wykończeniowe), Apartamentu przy ul. Białołęckiej w Warszawie.
Nasz zespół ma również doświadczenie w realizacjach fit out lokali znajdujących się w galeriach handlowych, takich jak m.in. Bath & Body Works, Rossmann, The Body Shop, Salad Story, Tally Weijl, Bank PKO BP, Bank ING, Poczta Polska oraz Salony Optyczne Vision Express.

Moderne Investering to Twój doświadczony partner, który zaplanuje inwestycję i przeprowadzi ją dla Ciebie od fazy projektu aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Dlaczego warto nas wybrać

Zespół ekspertów

Nasz zespół składa się z najlepszych profesjonalistów z branży – architektów, projektantów wnętrz, project managerów, specjalistów ds. obsługi klienta, ekipy budowlanej i instalacyjnej. Wspólnie pracujemy na sukces każdej inwestycji, troszcząc się o terminowość i zachowanie najwyższych standardów technicznych, mających decydujący wpływ na wygodę i bezpieczeństwo przyszłego użytkownika biura lub lokalu.

Optymalny plan finansowy

Znamy potrzeby naszych Klientów – wspieramy ich swoją wiedzą i doświadczeniem, oferując wysokiej jakości usługi oraz skuteczne rozwiązania pomocne w realizacji inwestycji. Cenimy każdą współpracę, która pozwala nam wynieść nowe, cenne doświadczenia. Od początku działalności firmy zaufało nam już wielu Klientów. To właśnie Państwa pozytywne opinie dają nam motywację do jeszcze większego zaangażowania.

Innowacyjne podejście do biznesu

Znamy rynek i wyznaczamy jego kierunku, dzięki czemu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnego Klienta. Podejmujemy wyzwania stawiane nam przez konkurencję i udowadniamy, że umiejętność zastosowania najnowocześniejszych technologii w procesie inwestycyjnym pozwala nam realizować innowacyjne projekty na miarę XXI wieku. Referencje wystawiane naszej firmie potwierdzają jakość oferowanych usług.

Dedykowany Project Manager

Zapewniamy indywidualnego opiekuna klienta czuwającego nad terminową realizacją celów oraz jakością prac od startu aż do zakończenia inwestycji. Project Manager to wszechstronny i doświadczony specjalista aktywnie uczestniczący we wszystkich etapach projektu.

Kompleksowe realizacje

Powierzając projekt i realizację inwestycji naszej firmie, oszczędzają Państwo zarówno czas, jak i pieniądze. Jako generalny wykonawca towarzyszymy naszym Klientom przez cały czas trwania inwestycji – od pierwszego pomysłu powstającego na ekranach komputerów naszych projektantów, aż po prace wykończeniowe i aranżację wnętrz. Kompleksowe usługi pozwalają nam w pełni skupić się na osiąganiu celów, a Państwu zapewniają minimum formalności przy maksymalnej satysfakcji i optymalizacji kosztów.