22
paź

Realizacja lokali w krótkich terminach – jak to zrobić?

Optymalizacja kosztów i terminowość realizacji to czynniki, którymi kieruje się większość właścicieli lokali użytkowych podczas planowania remontu. Realizacja lokali komercyjnych w krótkich terminach jest możliwa, pod warunkiem, że za cały projekt odpowiada jedna firma.Kompleksowe usługi w wyznaczonym terminie
Stworzenie projektu, zaplanowanie prac budowlanych i wykończeniowych oraz zadbanie o dokumentację i pozwolenia wiąże się z zatrudnieniem całego sztabu ludzi – architektów, projektantów wnętrz, logistyków, księgowych oraz firmy budowlanej i instalacyjnej. Jeśli zależy nam na kompleksowej realizacji lokalu, warto powierzyć inwestycję doświadczonej firmie zajmującej się fit out. Firma budowlano-inwestycyjna oferująca fit out zapewnia inwestorowi współpracę z indywidualnym doradcą, czyli project managerem, który kieruje inwestycją i zarządza zespołem specjalistów, a także dba o utrzymanie wcześniej założonego budżetu oraz terminowość realizacji. Praca project managera pozwala również zaoszczędzić czas inwestorowi, który w przypadku skorzystania z usług wielu firm musiałby nieustannie czuwać nad prowadzonymi pracami, budżetem oraz terminami.

Cała inwestycja pod kontrolą jednej firmy
Współpraca z jednym partnerem biznesowym to zdecydowanie największy atut usług fit out. Oddając inwestycję pod kontrolę project managera, znacznie usprawniamy proces przepływu informacji i ułatwiamy komunikację. W ten sposób zabezpieczamy również własne interesy, gdyż nie musimy obawiać się, że firma budowlana odwoła prace, a architekt wnętrz w ostatnim momencie przełoży projekt na następny rok. Project manager zarządza zespołem rzetelnych specjalistów, dokładnie planując ich pracę na wstępie inwestycji. Co więcej, eksperci z wielu branż mają od samego początku dostęp do kompletnego planu realizacji, a więc mogą wspólnie stworzyć spójne i odpowiadające charakterowi firmy wnętrze.

Nowoczesne wnętrza zawsze na czas
Nic dziwnego, że kompleksowe usługi fit out cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Obecnie klienci sklepów, biur i restauracji zwracają ogromną uwagę na oryginalny i nowoczesny wygląd wnętrza. Stylowy, funkcjonalny i kreatywnie urządzony lokal przyciąga klientów, a tym samym zwiększa dochody firmy. Usługi fit out pozwalają stworzyć wnętrze odpowiadające charakterowi firmy i oczekiwaniom klientów, które zostanie ukończone w założonym wcześniej terminie i w granicach ustalonego budżetu.